У Дніпрі не збираються закривати ПК "Металург"
![У Дніпрі не збираються закривати ПК "Металург" У Дніпрі не збираються закривати ПК "Металург"](https://media.unt.ua/thumb/thumb.php?src=/upload/22.05.2020/f730c093d719c2a8c9e209bfa36e1f63.jpg&size=1200x800)
Палац Культури Металург ще три роки буде фінансувати Інтерпайп НТЗ. Оскільки міськрада Дніпра вже вдруге відмовилася приймати його в комунальну власність, а Фонд держмайна України не знайшов нових орендарів, які б зберегли будівлю як заклад культури.
ФДУ пішов на поступки корпорації і знизив вартість оренди державного Палацу культури. Тепер керівників п’ятьох гуртків, в яких займаються 300 дітей, звільняти не будуть. Хоча, вони й отримали попередження про скорочення їх посад.
“Ці люди продовжують працювати. Вони є нашими працівниками, сплачуємо зарплату, сплачуємо податки, тобто вони є нашими офіційно найманими працівниками, яких ми фінансуємо”, - пояснив директор з корпоративних відносин Дмитро Киселевський.
Інтерпайп буде оплачувати окрім оренди ще й всі комунальні послуги ПК Металург.