Сімейний Лікар

«РОЗШУКУВАНИЙ» МВС ДМИТРО ТОРНЕР - СОРАТНИК ФІРТАША, МОЛДАВСЬКИЙ ЗЛОЧИНЕЦЬ ІЗ 5-9 ПАСПОРТАМИ ПОВЕРТАЄТЬСЯ В УКРАЇНУ. ЯК ЗУСТРІЧАТИМУТЬ ЙОГО ПРАВООХОРОНЦІ?

«РОЗШУКУВАНИЙ» МВС ДМИТРО ТОРНЕР - СОРАТНИК ФІРТАША, МОЛДАВСЬКИЙ ЗЛОЧИНЕЦЬ ІЗ 5-9 ПАСПОРТАМИ ПОВЕРТАЄТЬСЯ В УКРАЇНУ. ЯК ЗУСТРІЧАТИМУТЬ ЙОГО ПРАВООХОРОНЦІ?
147101 ПЕРЕГЛЯДІВ

На початку лютого цього року Україною бурно пронеслась новина про те, що екc-кандидата в народні депутати від ОПЗЖ з оточення Фірташа ДМИТРА ТОРНЕРА - оголосили в розшук. Дана інформація синхронно була опублікована 3 лютого 2020 року численними ЗМІ, серед яких видання: «ГОРДОН», «zaxid.net», «24 канал», «Українська правда», «Інтерфакс-Україна», і т. д.  

Усі ці видання у статтях містили перехід на сайт Міністерства внутрішніх справ України, де він числився серед ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕХОВУЮТЬСЯ ВІД ОРГАНІВ ВЛАДИ.

НА ДАНИЙ ЧАС ПЕРЕЙШОВШИ НА САЙТ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ – ТАКА ІНФОРМАЦІЯ УЖЕ ВІДСУТНЯ. ЧОМУ???

Скріншот: сайт wanted.mvs.gov.ua

Нагадуємо: тоді, згідно даних МВС - Дмитру Торнеру-Некрасову висунули підозру за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) та ч. 4 ст. 358 (використання підроблених документів) Кримінального кодексу. Санкції статей передбачають штраф або ув'язнення на строк від п'яти до 12 років. Також йому заочно було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Датою зникнення значиться 31 жовтня 2019 року.

ТО ЩО ЗМІНИЛОСЯ??? І ЯКИМ ЧИНОМ ДАНА ОСОБА ПРОПАЛА ІЗ СПИСКУ МВС БЕЗ ЖОДНОГО РІШЕННЯ СУДУ???

ЗА НАШИМИ ДАНИМИ, ОГОЛОШЕНИЙ У РОЗШУК 3 ЛЮТОГО ДМИТРО ТОРНЕР У БЛИЖНІЙ ЧАС МАЄ ПОВЕРНУТИСЬ В УКРАЇНУ.

ВІДПОВІДНО ЙОГО ПРИЇЗД І НЕЗРОЗУМІЛЕ ВИКРЕСЛЕННЯ ЙОГО ІЗ СПИСКУ РОЗШУКУВАНИХ ЛЮДЕЙ – МОЖЕ СВІДЧИТИ ПРО ЯКІСЬ КОРУПЦІЙНІ ДОМОВЛЕНОСТІ ІЗ ПРАВООХОРОНЦЯМИ?! 

Практично з перших місяців перебування Володимира Зеленського на посту Президента України його правлінню закидували, що в нашу державу безперешкодно повертаються злочинці часів Януковича, та й взагалі всі ті хто має серйозні проблеми з Українським Законодавством. Часто, такі тезиси теперішня влада ігнорувала, інколи – апелювали тим, що той чи інший чиновник був політично переслідуваний екс-президентом Петром Порошенко. Так, от що буде коли повернеться Дмитро Торнер – наразі невідомо?!...

Адже, те що він був політичним вигнанцем – йому не припишеш, та й українські ЗМІ навряд чи дадуть проігнорувати таку подію – як повернення в Україну екс кандидата в депутати від ОПЗЖ, соратника Фірташа, молдавського шахрая із 5-9 паспортами – Дмитра Торнера-Некрасова-Грозного-Мельниченка, і це ще не повний список його прізвищ, які він змінював заради вчинення злочинів і уникнення покарання за них.

ХТО Ж ВІН насправді-ДМИТРО Торнер?

Дмитро Торнер - відомий молдавський злочинець, власник кількох «паспортів», в липні 2019-го примусово був знятий з виборів до Верховної Ради, він же:  Дмитро Григорович Некрасов, він же Дмитро Мальченко, він же Дмитро Грозний, він же Дмитро Соколовський, а сьогодні - Дмитро Торнер (цікаво, а ким він завтра буде?) ...

Найперше слід підкреслити, що попри кілька українських, австрійський та російський паспорти на різні прізвища – насправді Торнер є громадянином Молдови( народився в Кишиневі 1980 року) Некрасовим Дмитром Григоровичем, який перебував у розшуку правоохоронних органів за вчинення злочину, передбаченого ст. 317 (Втеча з місць ув’язнення) КК Республіки Молдови. Там він у 2003 році отримав 11 років ув’язнення за розкрадання в особливо великих розмірах, шахрайство і купівлю-транспортування наркотиків. Та вже через рік – у 2004  тікає з колонії в Україну.

Перший прихисток знайшов в Одесі, згодом перебрався до Києва. У 2007 р. купує паспорт і стає уродженцем Кіровоградської області Дмитром Мальченком (дівоче прізвище матері).

Цього ж року одружується із дочкою відомого футбольного тренера В’ячеслава Грозного  – Юлією та бере її прізвище, ставши Дмитром Грозним. Та прожили вони разом не довго і вже у 2010 р. Дмитро розлучається з Грозною, залишивши собі її прізвище.

Але в цей час молдовські правоохоронні органи не полишають спроб повернути злочинця до колонії, тому він тоді ж імітує власну смерть, внаслідок чого Молдова припиняє його розшук. Але безхмарне життя тривало недовго, і вже у 2013 році молдовські правоохоронці  знову натрапили на його слід і відновили розшук, через що він змушений був тікати до Російської Федерації. Та й у цьому проміжку він час не гаяв і 29.04.2011 року одружився із вигідною для себе особою – Сергієнко Тетяною Євгенівною. Дана жінка була працівницею центрального апарату МВС України, а її батько – Генерал СБУ України.

В 2012 році в них народився син і фінансове становище щохвилинно зростало. Але жилка афериста все ж зробила своє – він обдурив людей на 5 млн. доларів за що його почали переслідувати. І вже 24.07.2013 року покидає дружину і однорічного сина. Та як виявилось він не переймався своїм вчинком і вже у своєму російському проміжку життя заводить стосунки, а згодом і одружується з  учасницею конкурсу краси «Міс Донбас Open-2011» Ольгою Соколовською.  Це  дало йому знову нове прізвище Соколовський та паспорт громадянина РФ, до речі Ольга також отримала паспорт РФ. Окрилений успіхом у 2014 році вони із дружиною вже як громадяни РФ переїхали жити до Австрії. Там фантомас знову змінив «обличчя» – тепер вже купивши собі і дружині українські паспорти з прізвищем Торнер. В цей же час завів знайомство із Фірташем та почав на нього працювати. Дружину Ольгу влаштував телеведучою на NewsOne, а нині  вона працює на фірташівському Інтері. Цікаво й те, що паспортів на прізвище Торнер в нього два: один на ім’я Дмитра Григоровича 1980 року, а інший – Дмитра Георгієвича  1982 року народження. Як бачимо дуже цікава і головне доведена фактами біографія…

Дмитрий Торнер просто аферист и не состоявшийся депутат • ГЛАВК – последние  новости со всего мира

Дмитро Торнер під своїм «крайнім обличчям (прізвищем)» пробував потрапити до Верховної Ради. Звісно, такому величному шахраю було б там комфортно, та й депутатська недоторканість йому явно б не завадила. Але Центральна виборча комісія скасувала його реєстрацію за списком “Опозиційної платформи – За життя” під №44, оскільки він не є громадянином України та має низку підроблених документів. Крім того в цей же час Державна міграційна служба України підкреслила, що за наявними обліками територіальних органів ДМС України Торнер Д.Г. з питань набуття громадянства України в установленому порядку не звертався, тому підстав вважати його громадянином України немає.

Якщо детально проаналізувати його біографію, то відслідковується чітка тенденція: потрапляє в кримінал, далі щоб позбутись проблем – «купує» новий паспорт, при тому в більшості випадків ще й бере собі нову дружину, звісно якщо натрапляє на таку що можна використати. Наразі цікавим є той факт, що за всіма параметрами зараз знову наступає час Некрасову змінити своє «обличчя». Адже із прізвищем Торнер він прогримів на всю країну і за її межами, правоохоронні органи під тиском ЗМІ все ж мусять хоча б якось реагувати. Крім того, зараз прослідковується  й масштабна робота по відбіленню його репутації, не рідко вже можна зустріти як його зняття із виборів стараються перетворити у заказуху проти нього. Та цікаво, адже це те саме що білий колір називати чорним. Бо сам факт підробних паспортів і те що він засуджений у Молдові вже не приховаєш! Відповідно, наша держава б мала його екстрагувати до Молдови для відбування заслуженого покарання.

Як бачимо, на жаль, Україна стала «батьківщиною» успіху засудженого молдавського злочинця, який продумав і втілив свій жалюгідний план в життя, розтоптав людські долі і наплювавши на наші державні Закони. Крім того, звертаємо увагу і одночасно ставимо запитання правоохоронним органам: «Чому вони отримавши факти злочинної діяльності та докази злочинів досі залишаються осторонь?»

Як ми вже зазначали, Дмитро Торнер в ближній час має повернутись в Україну, і схоже що й паспорт змінювати йому не прийдеться, адже правоохоронні органи по всій видимості про нього вже забули… Та чи забули люди, преса – звісно, НІ! Тому, повернутись непоміченим і без уваги йому явно не вдасться. А це означає – що Дмитро Торнер так чи інакше буде в полі зору і навіть правоохоронців які за «дивних» обставин втратили до нього цікавість.  

Теги: Дмитро Торнер,Дмитрий Торнер,Торнер розыск,Некрасов Дмитро,Некрасов Дмитрий,Грозный Дмитрий Григорьевич ,Грозний Дмитро,Торнер розшук,Дмитрий Фирташ,Фирташ,розшук МВС

©2020 doktorfamily

Мої відео