Сімейний Лікар

Репродуктологія Київ

Репродуктологія Київ
39131 ПЕРЕГЛЯДІВ

Лікар-репродуктолог – це спеціаліст який займається проблемою безпліддя не тільки у жінок, але й у чоловіків тому на візит до цього лікаря бажано записуватися вдвох. Консультація репродуктолога потрібна у тому випадку якщо ви не можете завагітніти протягом досить великого проміжку часу або ваша вагітність різко переривається.

Основні методи процедур, що проводить лікар-репродуктолог: УЗ-моніторинги, процедури стимуляції овуляції, внутрішньоматкові інсемінації спермою чоловіка або донора, програми штучного запліднення ЕКО, донація ооцитів та сурогатне материнство.

Для досягнення бажаного позитивного результату лікар-генетик проводить велику кількість  досліджень, які займають кілька місяців.

Філософія медичного центру NATIVITA -  це індивідуальний підбір кращих європейських практик обстеження і терапії для кожного пацієнта.

Лікар ретельно підбирає кожному клієнту індивідуальний план лікування, мета якого націлена на найкращий результат.

Звертайтеся до нас за консультацією і ми допоможемо Вам стати щасливими батьками здорового малюка!

Репродуктологія:  Вартість послуг:

- Комплексна програма ЄКО + ICSI «Стандарт» = 75000 грн;

Процедура включає в себе Первинну консультацію лікаря-репродуктолога, супровід, підбір індивідуального плану лікування та пакету медичних препаратів, супровід та моніторинг росту фолікулів, пункція (отримання фолікулів), ICSI (інтроцитоплазматична ін’єкція сперматозоїдів), культивування та підготовка ембріонів, ембріотрансфер, підтвердження вагітності(ХГЛ), УЗД моніторинг до 6 тижнів вагітності; Термін зберігання ембріонів у замороженому стані – 1 місяць

- Донорська програма = 110000 грн;

- Сурогатне материнство = 130000 грн.

м. Київ, Подільський район, «Паркове місто», вул. Вишгородська, 45-А/6 (5 поверх)

+38 (096) 390-84-85,  +38 (044) 338-84-85,   +38 (050) 659-94-74,  +38 (093) 929-34-44

е-mail: nativita@nativita.com.ua

https://reproductology.com/

Автор: Admin.Doktor

©2020 doktorfamily

Мої відео